Будівництво Холодильних та морозильних складів

тлф. (050) 331-30-42, (068) 510-43-18

Холодильні та морозильні склади

Холодильные и морозильные складыСьогодні харчова промисловість не може існувати без морозильних складів, де продукти, що швидко псуються, можуть зберігатися досить довго.

Холодильний Склад являє собою будівлю, що окремо стоїть, заданих розмірів, в якій розташовуються холодильні камери зберігання і різні допоміжні приміщення, розділені перегородками.

КОМПАНІЯ ТОВ ТПК "БОЛЕРО-СЕРВІС" ЗАЙМАЄТЬСЯ ПРОЕКТУВАННЯМ І МОНТАЖОМ ХОЛОДИЛЬНИХ І ПРОМИСЛОВИХ СКЛАДІВ "ПІД КЛЮЧ" БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ І КОНФІГУРАЦІЇ

Все необхідне технологічне та холодильне обладнання для холодильного складу допоможе підібрати, поставити та встановить компанія «Болеро-Сервіс».

Ми займаємося будівництвом промислових складів створюючи модульну конструкцію, монтаж якої проводиться на будмайданчику без використання спеціального або важкого обладнання. Вага одного елемента ангара максимальних розмірів не перевищує 115 кг. Каркас конструкції складається з ригелів і балок з профілів холодного прокату, з'єднаними у вузлах сталевими кріпленнями (основа, з'єднання навісу, конькове з'єднання) за допомогою болтів. Усі елементи ангару захищені антикорозійним шаром цинку.

Технічні характеристики:

 • ширина: від 6 до 18 м
 • довжина: кратна 4,50 м
 • висота від 3,10 до 4,60 м
 • відстань між стіновими ригелями: 1,18 м
 • прогін на покрівлі: 1,19 м
 • обшивка сендвіч-панелями з наповнювачем з пінополіуретану BALEXTHERM або пінополістиролу PWD та PWS
 • обшивка профнастилом BTS 10; BTD 18, BTS 18; BTU 20; BTD 35, BTS 35; BTD 45, BTD 45,33; BTD 55, BTS 55
 • кут нахилу схилу: 20°

Будівництво холодильних складів

Конструктивно будівництво холодильного складу відрізняється від будівництва «сухого» (неохолоджуваного) застосовуваними матеріалами, товщиною та якістю теплоізоляційних конструкцій огорож, деякими спеціальними рішеннями: запобігання промерзанню грунтів, запобігання «місткам» холоду, а також технологічним умовам зберігання: Все це має бути враховано вже під час проектування холодильного складу.

Конструкції фундаментів – необхідність заходів щодо запобігання промерзанню ґрунтів: обігрів підлог у низькотемпературних холодильниках, підпілля.

Конструкції, що захищають, - технологічні і високоефективні з точки зору теплоізоляційних властивостей: тришарові сэндвич-панели певної розрахункової товщини із стиковими елементами "шпилька-паз" і наповнювачем пенополиуретан (PUR) або ефективнішим і менш горючим наповнювачем пенополиизоцианурат (PIR), теплоізольовані ворота і двері також необхідної товщини, що мають відповідні ущільнення по периметру, використання смугових або повітряних завіс для додаткового зменшення втрати холоду при експлуатація холодильний склад, теплоізоляція підлога (особливо для низькотемпературних камер холодильника). Технологічні особливості будівництва холодильних складів - наявність спеціального холодильного устаткування, підібраного під конкретний продукт і технологію зберігання, а також умови експлуатації камер холодильника.

строительство холодильного склада  строительство холодильника

При цьому побудовані холодильники в будь-якому випадку залишаються складськими спорудами та харчовими підприємствами, тому при проектуванні, монтажі та будівництві холодильних складів необхідно враховувати вимоги цілого ряду норм і правил, притаманних цьому типу об'єктів, таких як, наприклад, поділ на протипожежні відсіки, роздільне зберігання певних видів чи типів продукції. Всі ці фактори враховуються компанією ТОВ ТПК "БОЛЕРО-СЕРВІС" під час розробки концепції будівництва холодильного або морозильного складу.

Основні етапи проекту холодильного складу:

 1. Формування призначення об'єкта (обсяг та товарний асортимент, режим роботи).
 2. Формування технологічного завдання з описом технологічного процесу: надходження вантажу – розпалювання – термообробка (доохолодження/доморожування) – зберігання – формування замовлень – відвантаження.
 3. Експертиза ділянки - дані щодо обмежень та обтяження ділянки забудови.
 4. Планування ділянки – визначення плями забудови, попереднє планувальне рішення, що враховує технологічні та інші вимоги, зокрема організацію тамбурів.
 5. Рішення щодо конструктивного виконання: фундаменти, що враховують не лише геологію ділянки, а й заходи щодо захисту від промерзання ґрунтів; якість огороджувальних конструкцій, їх матеріал та товщина з урахуванням категорійності будівлі та протипожежних вимог; каркас будівлі з урахуванням категорійності будівлі, протипожежних вимог та виключення «містків холоду»
 6. Рішення щодо холодопостачання: визначення необхідної холодопродуктивності установок на основі теплового розрахунку, визначення кількості та складу установок з урахуванням встановлених технологією температурних режимів, вимог споживача за типом обладнання та ступенем надійності.

строительство холодильного склада  строительство холодильника

Різноманітність продуктів зберігання і характеристик, які необхідно враховувати при проектуванні, будівництві і монтажі холодильних складів є причиною того, що на сьогодні не існує сучасних типових проектів промислових холодильників. Кожен проект унікальний і виконує конкретне завдання, яке і ставить перед фахівцями споживач. Не дивлячись на те, що вказані вище проблеми і умови вимагають від фахівців компанії, плануючої будівництво холодильного складу, високої кваліфікації і значних трудовитрат, їх дозвіл дозволяє отримати оптимальний об'єкт, що має можливість конкурувати на ринку товарів, що зберігаються, бути більше ліквідним і вибір споживачів - за такими об'єктами. Компанія ТОВ ТПК "БОЛЕРО-СЕРВІС" має необхідний досвід для будівництва якісного і оптимального холодильного складу (холодильника).

З питань будівництва холодильних та морозильних складів звертайтесь:
Українa, 02068, м. Київ, вул. П. Григоренка, 26А
тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18
e-mail: bolerocold@gmail.com