Камери холодильні та морозильні камери продаж, монтаж,сервісне обслуговування

тлф. (050) 331-30-42, (068) 510-43-18

 Холодильні та морозильні камери

 Для зберігання охолоджених та заморожених продуктів у магазинах, підприємствах громадського харчування, м'ясних та інших харчових виробництвах використовують збірні холодильні камери. Охолоджені продукти зберігають у середньотемпературних холодильних камерах, а заморожені у низькотемпературних. Професійні холодильні камери мають відмінні теплоізоляційні властивості та високі характеристики міцності. Витримують багаторазове число демонтажу. Холодильні камери можуть використовуватися для зберігання кольорів, будь-яких продуктів, для збереження яких потрібні низькі температури. Збірні холодильні камери бувають з винесеним або вбудованим холодильним агрегатом. Більшість камер випускають із винесеним агрегатом. По об'єму, що охолоджується, камери передбачено обладнання стелажом, гаками, підлоговим настилом для розміщення необхідних продуктів. Для освітлення камери забезпечені світильниками, вимикачі яких розміщені зовні, а випарники або охолоджувачі повітря розташовані під стелею над стелажами.

Холодильна камера може бути змонтована будь-якої конфігурації та розміру залежно від технічних вимог приміщення та замовника.

ТОВ ТВК "Болеро-Сервіс" для монтажу використовує холодильні модульні камери Аріада, Coldor, Рolair.

Збірні холодильні камери мають широку сферу застосування. Їх використовують у магазинах продуктів будь-якого формату, ресторанах, піцеріях, їдальнях, підприємствах з переробки та приготування їжі, а також у приватних великих котеджах.

Компанія «Болеро-Сервіс» пропонує широкий асортимент модульних та морозильних камер, виготовлених з панелей, заповнених поліуретаном під високим тиском, завдяки чому досягнуто найвищих термоізоляційних параметрів.

Додатково панелі мають кулачкові замки типу САМ LOCK.

Перевагою модульної системи є швидкий та легкий монтаж та розбирання, без застосування інструментів та допомоги кваліфікованої бригади робітників.

Камери для позитивних температур виготовлені з панелей товщиною 80 мм, для негативних температур 100 мм.

Підлога камери має антислизький шар з листового алюмінію шорсткого або нержавіючого. Нашим клієнтам пропонуємо швидкий та надійний гарантійний та післягарантійний сервіс.

 

Холодильные камеры

Монтаж холодильной камеры, сборка


Кріогенні морозильні камери

Кріогенні камери Coldor призначені для широкого кола одержувачів, таких як реабілітаційні лікарні, санаторії, спортклуби, фітнес-клуби, центри відпочинку, готелі.

Комерційна пропозиція досить велика. Камери виготовляються відповідно до спеціальних проектів із високоякісних матеріалів з використанням сучасних технологій. Матеріали, які використовуються для виготовлення камер, володіють відповідним класом пожежної безпеки та необхідними технічними дозволами.

 

Криогенные морозильные камеры

Криогенные камеры Coldor, купить


Засклені морозильні камери

Модульні засклені морозильні камери ідеально підходить для АЗС та супермаркетів. Різні модифікації цього продукту можуть бути чудово пристосовані до ваших потреб. Ми готові запропонувати від версій "вузьких" для невеликих магазинів та станції, та на замовлення для супермаркетів або фармацевтичних заводів. Повністю обладнана камера скляними дверима, модульними полицями та агрегатами охолодження робить замовлений продукт готовим до роботи та не потребує додаткового догляду та додаткових елементів.

Мы готовы помочь Вам  не только продажей , но и советом и технической консультацией:
Украина, 02095, г. Киев, ул. П. Григоренко, 26А
тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18
e-mail: bolerocold@gmail.com