Промислове холодильне обладнання та комплектуючі, Продаж, Монтаж, Обслуговування

тлф. (050) 331-30-42, (068) 510-43-18

Побутові та Промислові охолоджувачі повітря

Побутові та Промислові охолоджувачі повітря

 

Побутові охолоджувачі повітря:

 Чудова альтернатива кондиціонерам - охолоджувачі повітря випарного типу. Попит на побутові охолоджувачі повітря збільшується з кожним днем, споживачі все більше віддають свою перевагу мобільним повітроохолоджувачам (промисловим і побутовим) в тому числі тому, що їх вартість значно дешевше кондиціонерів. Прекрасний сучасний дизайн, мінімальне енергоспоживання та надійність – ці особливості є причиною великої популярності побутових охолоджувачів повітря від різних виробників по всьому світу. Вони продаються в Південно-Східній Азії, США та Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Принцип роботи побутового охолоджувача повітря:

Як відомо, випаровування води відбувається з поглинанням тепла з навколишнього простору. Це природний процес, заснований на загальних законах фізики. відповідно, в побутовому охолоджувачі повітря відбувається охолодження повітря (довкілля) за рахунок випаровування води. Чим вище температура в приміщенні, тим інтенсивніше випаровується вода і швидше охолоджується повітря у цьому приміщенні. Тобто процес відбувається без застосування хімічних речовин - газів холодоагентів (як у кондиціонерах). Така природна технологія вимагає мінімального споживання електроенергії – необхідної тільки для роботи водяного насоса та вентилятора, що можна порівняти з енергоспоживанням звичайної лампи-накалювання. Структура фільтрів створена та спеціально розроблена для збільшення площі взаємного дотику води та повітря з метою забезпечення ефективного теплообміну. Повітря продувається вентилятором через спеціальний фільтр, який постійно змочується водою. При цьому вода випаровується і поглинає теплову енергію з повітряного потоку, що проходить. Охолоджувачі повітря випарного типу мають надійну та просту
конструкцію (працюють не механізми, а закони природи), тому несправності та поломки – явище вкрай рідкісне.

Переваги ПОВІТРЯНООХОЛОДЖУВАЧА в порівнянні з кондиціонером:

У своїй роботі, охолоджувач повітря і кондиціонер вирішують одну і ту ж задачу - зміна стану (condition) повітря. Тобто, і охолоджувач повітря і кондиціонер є охолоджувачами повітря. Але різниця між ними є, причому суттєва. Охолоджувач повітря має ряд переваг:

1. Низька ціна;
2. Відсутність витрат на установку: повітроохолоджувачу не потрібно монтажу, не потрібно виведення комунікацій назовні (відпадає необхідність пробивки отворів у зовнішніх стінах);
3. Низьке споживання електроенергії: випарний охолоджувач повітря споживає дуже мало електроенергії (майже вдесятеро менше порівняно з кондиціонером);
4. Мобільність: випарний охолоджувач повітря мобільний - він змонтований на своїх коліщатках ( Ви можете покотити його в інше приміщення, покласти в багажник автомобіля і відвезти на дачу);
5. Екологічна чистота – в роботі очищувача повітря не використовуються шкідливі хімічні речовини, найприродніший процес – випаровування води. Це ідеальне рішення для «зеленого будинку» (зеленого офісу тощо).

Промислові охолоджувачі повітря:

ПромышленнеПромислові охолоджувачі повітря безпосередньо застосовуються для охолодження техніки. Призначення промислових охолоджувачів повітря - охолоджувати електричні машини, генератори. і т.д. Існує серії Промислових повітроохолоджувачів - ВОП, ВО, СБ, ВУП, ВГГ та багато інших. Серії повітроохолоджувачів ВО, ВБ, ВГГ - це поодинокі водяні охолоджувачі повітря. Охолоджувач повітря серії ВБ - призначений для невеликих двигунів. А охолоджувачі повітря серії ВОП і ВУП - здвоєні. Всі ці типи охолоджувачів повітря водяного або поверхневого типу.

Потужність повітроохолоджувачів: від 1.5 до 1000 кВт. Крім стандартних моделей наша компанія може зробити тепловий розрахунок охолоджувача повітря. Для цього необхідно вказати наявні параметри та технічні умови та фахівці нашої компанії зроблять розрахунок.

Промышленне воздухоохладителиОхолоджувачі повітря складаються з трубного пучка, водяних відсіків і корпусу. З цієї причини вони і називаються водяні. Корпус повітроохолоджувача - вуглецева і нержавіюча сталь, залежно від умов установки та від охолоджувальної води, трубки - латунь, мельхіор, нержавіюча сталь, так само в залежності від солоності води, ребра біметалічний алюміній. Встановлююся охолоджувачі повітря безпосередньо в електричну машину. Існують поверхневі охолоджувачі повітря відмінність яких у тому, що замість води може використовуватися хладагентм (аміак, хладон). Ціна промислового охолоджувача повітря на пряму залежить від його потужності і застосовуваних при виготовленні матеріалів. Отримати консультацію та визначитися з вибором промислового охолоджувача повітря, Вам допоможуть фахівці нашої компанії БОЛЕРО-СЕРВІС.

Ви можете поставити будь-яке питання, що цікавить, нашим фахівцям

Українa, 02095, м. Київ, вул. П. Григоренка, 26А
тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18
e-mail: bolerocold@gmail.com

<< Назад