Промислове холодильне обладнання та комплектуючі, Продаж, Монтаж, Обслуговування

тлф. (050) 331-30-42, (068) 510-43-18

Продаж холодильного обладнання та комплектуючих

Продаж холодильного обладнання та комплектуючих

 Наша компанія ТОВ ТПК «Болеро-Сервіс» є одним з основних постачальників холодильного обладнання на холодильному ринку України, та пропонує своїм клієнтам справді широкий асортимент холодильної техніки та комплектуючих від провідних світових брендів. Спеціалізацією компанії є постачання холодильного обладнання, а також продаж холодильних пристроїв, комплектуючих, виготовлених на базі відомих марок з наших спеціально обладнаних складів. Вже не перший рік, будучи одним з лідерів з продажу, монтажу, ремонту та сервісного обслуговування, компанія ТОВ ТПК «Болеро-Сервіс» успішно зарекомендувала себе серед партнерів, а також конкуруючих підприємств. Серед клієнтів нашої компанії є підприємства різного профілю: оптові та дрібнооптові постачальники, виробники продуктів харчування, переробні підприємства, підприємства громадського харчування та роздрібної торгівлі.

Продажа холодильного оборудования Укладаючи договір на постачання холодильного обладнання з «Болеро-Сервіс» - Ви автоматично стаєте нашим партнером, а широкий пакет послуг та гнучка цінова політика приємно здивує навіть найвибагливішого замовника. Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки сучасну холодильну техніку, здійснюємо її доставку, але й виконуємо роботи зі збирання, монтажу та подальшого сервісного обслуговування будь-якого комплексу холодильного обладнання. Відмінне знання холодильного ринку, безмежні можливості відділу логістики дозволяють співробітникам нашої компанії вчасно забезпечити не лише стислий термін доставки, а й оптимальну вартість на холодильне обладнання та його комплектуючі. Наша компанія працює з виробниками холодильного обладнання безпосередньо, і з цієї причини холодильне обладнання та комплектуючі, що їх поставляє наша компанія, завжди має належні терміни гарантії і при необхідності неодмінно отримує сервісне обслуговування.

Продажа холодильного оборудования Більше того, компанія «Болеро-Сервіс» здійснює продаж та постачання холодильного обладнання та комплектуючих лише сертифікованого імпортного виробництва, яке пройшло всі необхідні перевірки та випробування. Наші співробітники гарантують оперативну та якісну доставку холодильного обладнання по всій Україні. Своїм клієнтам «Болеро-Сервіс» пропонує не лише послуги, як продаж та постачання холодильного обладнання, а й індивідуальний його підбір, проектування, монтаж та сервісне обслуговування. Наші кваліфіковані фахівці підберуть холодильне обладнання, орієнтуючись на представлене виробником програмне забезпечення та майбутні умови функціонування.

Ви можете поставити будь-яке питання, що цікавить, нашим фахівцям

Українa, 02095, м. Київ, вул. П. Григоренка, 26А
тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18
e-mail: bolerocold@gmail.com

 Системы промышленного холодообеспечения

<< Назад