Промислове холодильне обладнання та комплектуючі, Продаж, Монтаж, Обслуговування

тлф. (050) 331-30-42, (068) 510-43-18

Монтаж холодильного обладнання та агрегатів

Монтаж холодильного обладнання та агрегатів

Монтаж холодильного обладнання: деталі та особливості.

Такий процес, як монтаж холодильного обладнання, є одним з найважливіших етапів купівлі подібної категорії техніки. Це копітка і серйозна робота, яка виконується в кілька етапів, потребує великого досвіду та професійних навичок від фахівців.

Слід обов'язково здійснити розрахунок потужності агрегатів, діаметр трубопроводів, а також переріз електрокабелів, здійснити укомплектування системи всіма необхідними аксесуарами та додатковим обладнанням. Правильний монтаж обладнання, що використовується для охолодження або заморожування продуктів, дозволить підвищити продуктивність установок, продовжити термін експлуатації, виключити поломки.

Починається процедура монтажу холодильного обладнання з вибору місця для майбутнього розміщення техніки – туди мають бути підведені системи комунікації. Далі, встановлюється та кріпиться саме обладнання, виконується його підключення до інженерних систем, включаючи електро- та водопостачання. Завершальним етапом монтажу є пусконалагоджувальні роботи, тестування апаратів у всіх робочих режимах.

Майстри компанії «Болеро-Сервіс» у найкоротші терміни, якісно та зовсім недорого здійснить процедуру монтажу холодильного обладнання різних типів та модифікацій. Наші фахівці готові професійно виконати розрахунок обладнання, підібрати найбільш оптимальний варіант, а також встановити його в будь-якому приміщенні. Ми є єдиною командою досвідчених професіоналів, для якої просто не існує нездійсненних завдань.

Ви можете поставити будь-яке питання, що цікавить, нашим фахівцям

Українa, 02095, м. Київ, вул. П. Григоренка, 26А
тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18
e-mail: bolerocold@gmail.com

<< Назад