Промислове холодильне обладнання та комплектуючі, Продаж, Монтаж, Обслуговування

тлф. (050) 331-30-42, (068) 510-43-18

Холодильні агрегати , Компресори, Холодильні установки

Холодильні агрегати , Компресори, Холодильні установки

Холодильный агрегат Холодильний агрегат - це складова частина холодильної установки, яка складається з компресора та його приводу, конденсатора, нагнітального трубопроводу та ресивера. Агрегат холодильний, для якого як охолодне середовище використовується вода називають агрегатом з водним охолодженням, а якщо застосовується повітря - агрегатом з повітряним охолодженням. Такий агрегат називають холодильним, тому що його завдання полягає в стисканні пари, його охолодженні та конденсації. Для укомплектації холодильних камер компанія «Болеро-Сервіс» застосовує холодильні агрегати: «Сореland», «Bitzer» (Німеччина) та «Danfoss-Maneurop» (Франція); спеціалісти компанії «Болеро-Сервіс» здійснять для Вас проектні розробки та підбір необхідного Вам обладнання, виконають повну комплектацію об'єктів холодильним та торгово-технологічним обладнанням, здійснять монтаж, пуско-налагодження цього обладнання з подальшим технічним обслуговуванням.

Холодильні агрегати поділяють за різними критеріями:

- температура кипіння холодильного агента;

- тип приводу, який застосовується у холодильному агрегаті;

- холодильний компресор та його тип;

- середовище охолодження агрегату (повітряне або водне);

- продуктивність агрегату;

- тип системи електропостачання;

Холодильні агрегати являють собою конструкцію, у складі якої є кілька механізмів, які взаємодіють між собою. Саме тому при виготовленні холодильних агрегатів дуже важлива якість конструкції, матеріалів, з яких виготовляється механізм, а також компактність, герметичність, надійність, легкість у ремонті холодильного агрегату і подальшому його обслуговуванні. Компанія ТОВ ТПК «Болеро-Сервіс» пропонує холодильні агрегати за оптимальними цінами для встановлення в морозильних камерах, на складах та інших ізольованих приміщеннях. Нашим основним завданням є якісне та надійне торгове холодильне обладнання для зберігання продуктів харчування чи іншої продукції, що потребує певного температурного режиму. Для того, щоб вибрати холодильний агрегат або компресор Вам потрібно звернутися до наших менеджерів за телефоном або за формою замовлення зворотного дзвінка. Ми підберемо для Вас оптимальний варіант, який підійде для Вашого бізнесу.

ХОЛОДИЛЬНІ АГРЕГАТИ І КОМПРЕСОРИ:

Постійно змінювані вимоги до промислового холоду змушують виробників холодильного обладнання вдосконалювати технології, температурний режим та продуктивність холодильних агрегатів. Сучасні холодильні агрегати ціна повністю відповідають вимогам та задовольняють потреби транспортування, виробництва та зберігання продукції.

Найбільшого поширення набули холодильні агрегати, призначені для встановлення в ізольованих приміщеннях, що здійснюють зберігання продукції в певному температурному режимі. Грамотне проектування систем охолодження залежить від комплектуючих вузлів обладнання, їх типів та призначення.

Холодильні агрегати Aspera відомі високою якістю виконання. Компресори та агрегати цієї торгової марки відповідають найсуворішим стандартам, відрізняються високою холодильною продуктивністю, низьким рівнем вібрації та шуму, економічним енергоспоживанням, ціною. Агрегати Aspera підтримують та забезпечують температурні параметри в межах від +15 до -30С.

Ефективні холодильні агрегати, зібрані на базі напівгерметичних компресорів Copeland протягом тривалого періоду, надійно задовольняють споживачів. Агрегати мають модельні версії високих, низьких та середніх температур кипіння холодоагенту. Діапазон їхньої холодильної потужності знаходиться в межах 1,5 – 71 кВт. Холодильні агрегати Copeland успішно оснащують системи кондиціювання, камери глибокого заморожування.

Найбільш пристосованими до низькотемпературного режиму експлуатації холодильні агрегати на базі напівгерметичних поршневих компресорів Bitzer. Агрегати мають підвищену холодильну потужність при низькій споживаній потужності. Типовий ряд обладнання охоплює діапазон від 0,75 до 18,5 квт.

Для роботи в чилерах та інших системах кондиціювання повітря використовують спіральні компресори Danfoss. Вони забезпечують зручність монтажу, низький рівень шуму, низьке енергоспоживання та малі експлуатаційні витрати. Також холодильні агрегати Danfoss займають авнгардні позиції в системах комерційного холоду.

Холодильні агрегати Bock вирізняються універсальністю. Вони ефективно працюють на різних фреонах, мають унікальну систему змащення. Потужні конденсатори цієї торгової марки дозволяють значно знизити енергоспоживання та збільшити холодильну потужність. Додаткові опції забезпечують гнучкі налаштування холодильного агрегату під задані параметри холодильного приміщення. Характеристики холодильних агрегатів підтверджують вигідність придбання цього обладнання для розвитку та зміцнення вашого бізнесу.

ХОЛОДИЛЬНИЙ АГРЕГАТ "ASPERA"

Відомі високою якістю холодильних агрегатів на ринку виробників холодильного обладнання. Їхні переваги полягають у високій продуктивності, економічному енергоспоживання, низькому рівні шуму та вібрації. Холодильний компресор та агрегати EMBRACO ASPERA спроектовані відповідно до найсуворіших стандартів якості та схвалені до використання в холодильному обладнанні А-класу. Холодильні агрегати "ASPERA" застосовуються для отримання температур від +15°С до -30°С.

ХОЛОДИЛЬНИЙ АГРЕГАТ З ПОВІТРЯНИМ КОНДЕНСАТОРОМ І ГЕРМЕТИЧНИМ КОМПРЕСОРОМ "BRISTOL"

Завдяки широкому спектру виробництва поршневих герметичних компресорів, застосовуються в холодильному устаткуванні (ціна недорого лише у нас), кондиціонуванні, теплових насосах, що відрізняються досить низьким рівнем шуму. Холодильні агрегати оснащені компресором "BRISTOL" мають найвищий показник співвідношення холодопродуктивності та споживаної потужності. Застосовуються для отримання температур від +15°С до -25°С.

ХОЛОДИЛЬНИЙ АГРЕГАТ З ПОВІТРЯНИМ КОНДЕНСАТОРОМ І НАПІВГЕРМЕТИЧНИМ КОМПРЕСОРОМ "FRASCOLD"

Це сучасний тип промислового холодильного обладнання, що дозволяє досягати високої холодопродуктивності при найменшому споживанні електроенергії. Компресорно-кондинсаторні агрегати на базі компресорів FRASCOLD (Італія) – це гарантія тривалого терміну служби з оптимальним коефіцієнтом корисної дії та абсолютна нешкідливість для довкілля. Широка лінійка компресорів FRASCOLD дозволяє повністю покривати температурні режими від +12 до -35С.

Холодильний агрегат повітряного охолодження на базі напівгерметичних поршневих компресорів, зібрані на заводах "BITZER"

Такі агрегати є пристосованими для низькотемпературного застосування. Вони виконані відповідно до міжнародних приписів щодо запобігання нещасним випадкам "Холодильні установки" (VGB 20). Поршневий холодильний компресор виробництва компанії Bitzer - це надійна оптимізована конструкція та компактне виконання, підвищена холодопродуктивність при зменшеній споживаній потужності, а також оптимальні розміри ресивера. Розширений типовий ряд агрегатів охоплює від 0,75 до 18,5 кВт (номінальної) приводної потужності.

ХОЛОДИЛЬНИЙ АГРЕГАТ ФІРМИ "COPELAND"

Устаткування на базі напівгерметичних компресорів ось уже багато років є найнадійнішим та ефективнішим на холодильному ринку. Холодильні агрегати представлені у двох модельних версіях: "Стандарт" для високих та середніх температур кипіння та "Компакт" для середніх та низьких температур кипіння, з холодопродуктивністю від 1,5 до 71 кВт. Застосовуються в областях від кондиціювання до камер глибокого заморожування.

КОМПРЕСОРИ BOCK

Багаторічний досвід роботи з напівгерметичними компресорами та холодильними агрегатами даної марки дозволяє зробити висновок про високу якість обладнання Bock.

КОМПРЕСОРИ BITZER

Вже понад 70 років компанія Bitzer проектує та виготовляє компресори, компресорно-конденсаторні агрегати, а також судини тиску, що славляться по всьому світу своїм високим рівнем якості та ефективності.

КОМПРЕСОРИ COPELAND

Компанія Copeland є однією з провідних у світі виробників та постачальників компресорів та компресорно-конденсаторних агрегатів для холодильних систем та кондиціювання повітря. Вона належить до великої міжнародної корпорації Emerson Electric Co. Фірма "Copeland" виготовляє холодильні компресори з діапазоном холодопродуктивності від 1 до 173 кВт. Історія фірми починається в 1921 і пов'язана з ім'ям відомого американського інженера в області холодильної техніки Едмунда Дж. Копланда.

КОМПРЕСОРИ ASPERA

Компанія EMBRACO є одним із світових лідерів з виробництва герметичних компресорів. Герметичні компресри Embraco Aspera використовують у своєму виробництві найбільші виробники комерційного холодильного обладнання та побутових холодильників. Компанія EMBRACO, заснована в 1971 році на півдні Бразилії, незабаром зайняла провідну позицію на внутрішньому ринку і почала активно пропонувати свою продукцію на експорт.

КОМПРЕСОРИ DANFOSS

Герметичні компресори та к/к агрегати "Danfoss" виробляються з 1951 року і зарекомендували себе як надійні, так і ефективні компресори для побутового та торговельного холоду.

КОМПРЕСОРИ LUNITE

Поршневі та ротаційні герметичні холодильні компресори Lunite добре відомі у всьому світі завдяки своїм унікальним якостям: надійності, довговічності, безшумності та економічності.

КОМПРЕСОРИ TECUMSEH

Компанія TECUMSEH EUROPE L'UNITE HERMETIQUE виробляє широкий модельний ряд холодильних компресорів та агрегатів
У нас Ви можете придбати холодильні компресори та холодильні агрегати на їх базі провідних європейських виробників, таких як Aspera, Danfoss,Bock, Bitzer,Copeland та інших.

Ви можете поставити будь-яке питання, що цікавить, нашим фахівцям

Українa, 02095, м. Київ, вул. П. Григоренка, 26А
тел. моб.: (050) 331-30-42, (068) 510-43-18
e-mail: bolerocold@gmail.com

<< Назад